Par mums:

Sabiedrība VIVASAN ir vairāku vadošo Šveices firmu, kas ražo plaša spektra produktus uz augu bāzes, ģenerālais pārstāvis starptautiskajā tirgū. Tie ir ārstnieciski-kosmētiskie līdzekļi, ēteriskās eļļas, bioloģiski aktīvas pārtikas piedevas, ķermeņa un matu kopšanas līdzekļi u.c. (vairāk kā 250 nosaukumu).

Pateicoties daudzgadīgai darba pieredzei, mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām un augstai kvalitātei, sabiedrība VIVASAN jau 15 gadus pārstāv savu produkciju dabīgo produktu pasaules tirgū. Visa produkcija tiek ražota tikai Šveices teritorijā, kas ir garants iegūt no dabīgām augstvērtīgām izejvielām augstas kvalitātes produktu. Produkcijas drošības ziņā sabiedrība VIVASAN pelna visaugstāko novērtējumu. Kvalitātes garants ir starptautiskie sertifikāti GMP (Good Manufacturing Practice) un ISO. Tas nozīmē, ka VIVASAN produkcija atbilst starptautiskajam kvalitātes standartam, kurš izvirza sevišķas prasības ārstniecisko līdzekļu ražošanā.

Cieša sadarbība ar visas pasaules speciālistiem ļauj ieviest jaunākās tehnoloģijas un izmantot pēdējās zinātniskās izstrādes ārstnieciskās kosmetoloģijas un veselīga uztura jomā, saglabājot tautas receptes. Tas dod garantiju iekļūt tirgū tikai visaugstākās kvalitātes produktiem. Laboratorijās Šveicē tiek izstrādāti arvien jauni ekoloģiski tīri produkti.


VIVASAN produktu priekšrocība:

  • tie nesatur hormonus, antibiotikas, sintētiskus konservantus
  • tie hipoalergēni, tas ir, nesatur alerģiju izraisošas vielas
  • tiem piemīt ilgstošs un plašs iedarbības spektrs uz organismu
  • tos lieto visās vecuma grupās
  • tie ir pārbaudīti, neveicot eksperimentus ar dzīvniekiem
  • tie nesatur ģenētiski modificētus komponentus
  • tie ir ļoti koncentrēti, bez pildvielām, ekonomiski.


Vivasan produkcijas ražotāji: