Ražotāji Elixan Aromatica
Modelis: E 143
Pieejamība: Pieejams
16,90 €
Bez nodokļa: 13,97 €

Ēterisko eļļu kompozīcija Gigeja 5 ml

Gigeja ir veselības dieviete un farmaceitu patronese. Jaunā Gigeja eļļu kompozīcija ir paredzēta jūsu veselības stiprināšanai, un tai ir lielas priekšrocības. Tā ir spēcīga eļļa imūnsistēmas stiprināšanai un gaisa dezinfekcijai. Cīnās ar baktērijām, sēnītēm un vīrusiem. Koronavīrusa pandēmijas laikā izrādījās, ka slikti vēdinātas telpas, it īpaši, ja tur ir vairāki cilvēki, var uzrasties intensīvā infekcijā.

Ēterisko eļļu kompozīcija Gigeja dezinficē elpojamo gaisu un vienlaikus stiprina imūnsistēmu, pateicoties sešu vērtīgo eļļu kombinācijai.


Egļu skuju ēteriskā eļļa

Egļu zariņiem (svaigiem dzinumiem) ir aktīvas ārstnieciskas īpašības, tapāt arī ēteriskajai eļļai, kas iegūta no svaigām skujam un jauniem dzinumiem (egļu skuju eļļa). Tika pieradīts, kā jaunie egļu zariņiem un egļu skuju eļļai ir lielisks efekts.

Egļu skuju eļļa sastāv no 20-45% bornilacetāta un 1-8% borneola. Eļļas galvenā darbība ir saistīta ar šīm divām sastāvdaļām. Egļu skuju eļļa satur arī citas aktīvās sastāvdaļas, piemēram, limonēnu, α- un β-pinēnu, kampēnu un mircēnu. Kombinācija ar galvenajām sastāvdaļām, gaistošās sastāvdaļas pastiprina viena otras darbību un tām ir labvēlīgā ietekme uz elpošanas traktu, muskuļiem un nerviem.


Rozmarīna ēteriskā eļļa

Rozmarīns kā augs mūsdienās oficiāli netiek atzīts par ārstniecisko augu. Pudelīte rozmarīna ēteriskās eļļas ir pelnījusi vietu katrā mājas aptieciņā. Pateicoties spēcīgajai antibakteriālajai iedarbībai, rozmarīns ir lielisks līdzeklis pret saaukstēšanos. Rozmarīna ēteriskas eļļas ieelpošana var radīt brīnumus.


Lavandas ēteriskā eļļa

Lavandas eļļa ir lavandas augu ēteriskā eļļa, kurai ir plašs izmantošanas klāsts. Tai ir šķietami paradoksāls efekts - tā var gan stimulēt, gan atslābināt, palīdzēt atrast spēku noguruma gadījumā un nomierināt stresu. Turklāt tā ir arī antiseptisks līdzeklis, veicina brūču dzīšanu, ir labs pretsāpju līdzeklis un sniedz asinsrites uzlabojošo efektu.


Piparmētru ēteriskā eļļa

Piparmētru eļļa ir pazīstama gadsimtiem ilgi kā teicāms  līdzeklis. Piparmētras var mazināt spriedzes, galvassāpes un citas kaites. Eļļas īpašības ir noderīgas arī saaukstēšanās gadījumā. Inhalācijas ar piparmētru eļļu var izšķīdināt gļotas un palīdzēt atbrīvot bronhus. Tas ļauj atkal elpot dziļi un brīvi.

Ciedra ēteriskā eļļa

Eiropas ciedru priede, kas pazīstama arī kā ciedrs, Eiropas ciedrs, pieder priežu dzimtai. Tīrā ciedru koka ēteriskā eļļa satur lielu skaitu sastāvdaļu, kas nodrošina tās daudzveidīgo iedarbību un palīdz novērst daudzas problēmas.

Slavenākie un dominējošākie ir:

Limonēns

Terpinolēns

Cineols

Mircēns


Lielākai daļai ciedra koka eļļas sastāvdaļu ir antibakteriālas īpašības, kas paver plašu pielietojuma klāstu. Eļļa var atvieglot elpošanu, padarīt to aktīvāku, kas nozīmē, ka vairāk skābekļa nokļūs asinīs, tāpēc ciedru eļļa ir lielisks dabisks līdzeklis pret saaukstēšanos. Tai ir arī atkrēpošanas efekts un tas palīdz pret elpošanas ceļiem. Pateicoties spēcīgajai antibakteriālajai iedarbībai ciedru koka eļļa vienlaikus iznīcina baktērijas un vīrusus un tādējādi cīnās  ar  simptomiem, bet arī ar tās cēloņiem.


Ziemeļzaļuma ēteriskā eļļa (kapmirte)

Ziemeļzaļuma eļļa ir ēteriskā eļļa, kas pazīstama ar spēju mazināt sāpes un iekaisumu. Ziemeļzaļuma eļļu parasti iegūst tvaicējot augu lapas pēc macerācijas siltā ūdenī. Ziemeļzaļuma eļļai piemīt pretsāpju, spazmolītiskas, antiseptiskas un savelkošas īpašības. Tā darbojas arī kā karminatīvs, diurētiķis un emenagogisks līdzeklis.


Hygeia. 100% tīrs ēterisko eļļu maisījums. Bez ķīmiskiem šķīdinātājiem.

Higeja-veselības dieviete, farmaceitu aizbildne. Spēcīgas ēteriskās eļļas, kas palīdz stiprināt imūnsistēmu, dezinficē un arī iedarbojas profilak-tiski.

Sastāvā: egļu skuju eļļa, rozmarīna, lavandas, piparmētras, akmens priedes eļļa, ziemas zaļumu eļļa. Lietošanas norādījumi: smaržināšanas telpas, inhalācijām, masāžai (pievieno 3-5 pilienus masāžas eļļai), piemērots arī Vivasan auto difuzoram, vannām (pievieno 8-10 pilienus pienam un iemaisa ūdenī). Tilpumi: 5 ml.

Uzglabāt istabas temperatūrā (15-25 C).

Ražots Šveicē uzņēmumam Gecco Import Export GmbH Nibelungengasse 11/16 A-1010 Wien

Izplātitājs: SIA Vivasan Baltija, Elizabetes, 51-12c, t.67210620 www.vivasan-latvija.lv

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.